שימוש בקודן לדלת מתכת.

למה כדאי לכם להתקין קודן לדלת?

קודן לדלת מהווה דבר חשוב ביותר בתחום ההגנה והאבטחה על מבנים שונים. לא מעט אנשים בוחרים בו לדלת הכניסה של הבניין שלהם. או של העסק או אפילו של הבית הפרטי שלהם. הקוד לדלת כמובן ניתן רק לדיירי הבניין או הבית. כאשר המטרה היא לשמור על ההגנה והאבטחה המקסימלית. חשוב לדעת כי כיום ניתן למצוא סוגים שונים של קודנים לדלתות. ועל כן, חשוב ביותר לבחור את המערכת המתאימה לצרכים שלכם.

קודן לדלת- איזה סוגים ניתן למצוא?

כאמור, ניתן למצוא כיום מגוון רחב של קודנים לדלת. לרבות: יש כאלה אשר עשויים ממתכת או מפלסטיק. כאלה אשר ניתן להתאים אותו מחוץ למבנה או בתוך מבנה. מערכות אשר משלבות אינטרקום. מערכת קודן המשלבת תאורה, ועוד. התקנה של קודן צריכה להתבצע בצורה מקצועית ויסודית על דלת הכניסה. בצורה ישירה על הקיר או בצורה שקועה בתוך פאנל. קודנים מתאימים כיום לכל סוגי הדלתות. ועל כן, אם אתם מעוניינים להתקין אחד בדלת שלכם, כל שעליכם לעשות זה לבחור בחברה אמינה ומקצועית אשר מציעה מגוון רחב של קודנים לדלתות. כך שכל שיוותר לכם לעשות זה להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה ולבחור את הקודן שמתאים לכם.

פתיחה על ידי קוד- איך זה עובד?

על המשקוף של הדלת יותקן מנעול חשמלי או אלקטרומגנט. כאשר לוחצים את קוד הכניסה בקודן, המנעול החשמלי מאפשר את פתיחת הדלת. במקרים שבהם יש הפסקות חשמל רציניות או במקרים של שבתות או חגים, ניתן גם לנטרל את הקודן ולהשאיר את הדלת פתוחה. אפשר לומר כי קודן מהווה כיום אביזר מיגון חשוב ביותר. עבור בנייני מגורים המעוניינים להבטיח שרק דיירי המבנה יהיו בעלי גישה אליו. גם עבור בעלי משרדים או בתי עסק אשר מעוניינים שהגישה למקום תהיה לעובדים בלבד. ועבור בעלי בתים פרטיים אשר מעוניינים בנעילה איכותית וחכמה לביתם, כאשר רק מי שידע את הקוד יוכל לפתוח את הנעילה.

לסיכום

שימוש בקודן על מנת לאפשר לאנשים מורשים בלבד להיכנס לשטח המבוקר הינה פתרון טוב מאוד להגברת הבטיחות והאבטחה של הבית או העסק שלכם. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה בתחום על מנת להתאים עבורכם את הקודן הנכון.

לרכישת קודן לדלת לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    סל קניות
    הסל שלך ריקהמשך קניות